Labas, skaitytojai!
Nauji mokslo metai - nauji dalykėliai ir klubo blog'e!
Visų pirma noriu jums, mielieji, prisistatyti, tad nė nedėlsdama prie to ir keliausiu. Esu naujoji šio nuostabaus klubo blog'o rašytoja ir stengsiuosi kuo dažniau jus džiuginti savo straipsniais, kurie ne tik suteiks jums naudingų žinių, informacijos, tačiau galbūt ir bent jau šiek tiek pakels Jūsų nuotaiką.
Taigi, nedaugžodžiaudama pristatysiu jums savo pirmąją idėją, kurią šiandien pradedu įgyvendinti. Interviu ciklą su mūsų klubo aktyviausiomis narėmis!
Viso šio ciklo tikslas yra sudominti kitas paneles bei parodyti, kokį potencialą turi ne tik jo aktyviausios narės, bet tuo pačiu ir visas klubas. Tad pradėkime!
Pirmoji, kaip nenuostabu, sąraše iš karto atsirado mūsų vienintelė ir nepakartojama .JUSTĖ., panelė, kuri ir įkūrė .VIP club. klubą. Laikas prieiti prie klausimų bei atsakymų, todėl įdomaus Jums skaitymo!!!
1. Kaip kilo idėja įkurti šį klubą ir kokie buvo pirmieji žingsniai? Kokios tuo metu emocijos/mintys užplūdo?
Klubą įkūriau prieš pusantrų metų. Prieš tai buvau keliuose klubuose, tačiau jie buvo neaktyvūs, neradau įdomios veiklos juose. Tuomet man į galvą šovė mintis, kad reikėtų sukurti savo klubą! Juk kiekviena panelė nori turėti kažką savo :) Iš pradžių nuotaika buvo labai pakili, galvojau, kad klubas iškart pakils į aukštumas :) Tačiau vėliau pamačiau, kad viskas nėra taip paprasta: sunku rasti naujų narių, išlaikyti jas savo klube ir panašiai. Tačiau dabar tikrai nė kiek nesigaliu sukūrusi klubą ♥♥
2. Ką tau reiškia šis klubas?
Na, į jį įdėjau tikrai nemažai darbo, tad jis man reiškia iš tiesų labai daug ♥ Tai puikus laiko praleidimas, laisvalaikis, taip pat susiradau begalo daug naujų draugių čia...
3. Kokios naudos gavai iš šio klubo veiklos/klubiečių?
Kaip jau minėjau, klube susiradau labai daug draugių ir pažįstamų. Su jomis dažnai bendraujame ne tik Mados Arenoje, bet ir įvairiuose socialiniuose tinkluose :) Taip pat, vienas dažniausių žaidimų klube yra ,,Mados žaidmas", per kurį užduodame viena kitai temas ir vėliau vertiname, pasakome pastabas ir panašiai. Tad manau, jog tai turi įtakos mano stiliui ir tikrovėje :)
4. Kas labiausiai patinka "VIP club" klube?
Man labiausiai patinka, kad klube yra daug aktyvių panelių, kurios ,svarbiausia, yra labai draugiškos ir patikimos. Visuomet padeda, tad galiu kreiptis į jas bet kokiu klausimu :)
5. Kokių planų turi šiam klubui ir kaip stengsiesi juos pasiekti?
Prie klubo blog'o suaktyvinimo prisidėsiu pati, žinoma kartu su kelių
kitų mano mylimų tinklaraštininkių pagalba. Norėčiau, kad padaugėtų mūsų
klubo blog'o skaitytojų skaičius ir jis taptų populiaresnis. Na, o
šiaip klubui visuomet yra kur tobulėti, kelti šlovę, didinti trofėjų
skaičių... :)
Na, ir pabaigai, norėčiau palinkėti visoms klubo narėms ir skaitytojoms
sėkmingų artėjančių mokslo metų bei sėkmės Mados Arenoje siekiant savo
tikslų!
Labai nuoširdų ačiū norėčiau tarti panelei .JUSTĖ. už tai, jog su visais mumis pasidalino savo mintimis. Tikiuosi, jog ir jai pačiai šis interviu buvo naudingas, apmąstant savo veiklą klube bei tikslus, susijusius su juo, ateityje.
Taip pat vyliuosi, jog ir jums, mieli skaitytojai, šis straipsnelis buvo įdomus bei naudingas. O dabar, iki kito karto!
Felicc







Šaunus įrašas, Felicc! Ištiesų puiki pradžia:) Man labai patiko apipavidalinimas ir žinoma, dėkoju už gražius žodžius:) Buvo malonu su tavim bendradarbiauti!!
AtsakytiPanaikintiLabai smagus įrašas Felicc! Sveikinu prisidėjus prie klubo blog'o rašytojų gretų, labai malonu žinoti, kad dabar mes su .JUSTĖ. ne vienos :)
AtsakytiPanaikintiLabai dėkoju jums, panelės! ♥
AtsakytiPanaikinti