Labas panelės♥
Su jumis- nauja klubo .VIP CLUB. blogo rašytoja- aš, .Melakur. Taip pat esu šio nuostabaus klubo viceprezidentė bei panelių draugė. Esu be galo motyvuota prisidėti bei padėti rašyti blogą jau esančioms rašytojoms! Labai tikiuosi, kad jums patiks mano rubrikos ar kitokie įrašai. Taip pat nepamirštame apie naują klubo nuotraukytę, joje reikia apsirengti juoda bei raudona spalvomis, elegantiškai, bet nesenamadiškai,o nuotraukytes siųskite man į asmenines žinutes♥ Esu laaabaaai dėkinga, kad panelė .JUSTĖ. leido man prisidėti prie šio nepakartojamo rašytojų būrio!
Tai šiandien tiek, iki♥
.Melakur.
2017 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis
2017 m. rugsėjo 22 d., penktadienis
Bulgarijos nepriklausomybės dienos derinys!
Sveikos mano meilutės!
Taigi, šiandien (rugsėjo 22-ąją dieną) žaidimą pasiekė viena smagi žinia: gavome dovanų ypatingą derinuką Bulgarijos nepriklausomybės dienai paminėti. Šį derinuką sudaro raudonos, juodos, baltos, bordinės, bei šviesiai rusvos spalvos mišinys.
Man derinukas labai patinka, ypač bus naudingas, kadangi esu pakviesta į sužadėtuves, kuriose aprangos kodą sudarys juoda-raudona spalvos. Manau dovana tikrai vykusi ir tinka prie rudeniškos atmosferos žaidime. Štai kaip pilnas derinukas atrodytų ant mano lėlytės:
Taigi, čia ne vienintelė dovana, kurią turėtume gauti šį sezoną. Dar tikimasi 2-3 derinukų, nors tai dar nepatvirtinta, bei MA Facebook puslapis, bei administratoriai apie tai neužsiminė.
Man labai norėtųsi sužinoti, ar pasitaikys kokia nors dovana žiemos sezono startui? Tereikia tik laukti naujovių, kurių manau, bus dar nemažai :)
Visas labai stipriai apkabinu, iki!
Felice atsijungia xxx
Taigi, šiandien (rugsėjo 22-ąją dieną) žaidimą pasiekė viena smagi žinia: gavome dovanų ypatingą derinuką Bulgarijos nepriklausomybės dienai paminėti. Šį derinuką sudaro raudonos, juodos, baltos, bordinės, bei šviesiai rusvos spalvos mišinys.
Man derinukas labai patinka, ypač bus naudingas, kadangi esu pakviesta į sužadėtuves, kuriose aprangos kodą sudarys juoda-raudona spalvos. Manau dovana tikrai vykusi ir tinka prie rudeniškos atmosferos žaidime. Štai kaip pilnas derinukas atrodytų ant mano lėlytės:
Taigi, čia ne vienintelė dovana, kurią turėtume gauti šį sezoną. Dar tikimasi 2-3 derinukų, nors tai dar nepatvirtinta, bei MA Facebook puslapis, bei administratoriai apie tai neužsiminė.
Man labai norėtųsi sužinoti, ar pasitaikys kokia nors dovana žiemos sezono startui? Tereikia tik laukti naujovių, kurių manau, bus dar nemažai :)
Visas labai stipriai apkabinu, iki!
Felice atsijungia xxx
2017 m. rugsėjo 21 d., ketvirtadienis
Aristinos gimtadienis!
Šią nuostabią rugsėjo 21- ąją gimtadienį švenčia šauni mūsų klubo narė!
Visas klubas Tau linki laimės visais ateinančiais metais, linksmų akimirkų. Išlik tokia pat kūrybinga, linksma ir žinoma, būk laiminga!
2017 m. rugsėjo 11 d., pirmadienis
Klubo blog'o atnaujinimas!
Taigi, sveikos dar kartą!
Tikiuosi jau spėjote pastebėti, jog mūsų klubas pagaliau nušvito rudens spalvomis. Šiuo metų laiku varijuoja daugybė spalvų ir džiugina mūsų akis. Šis metų laikas visada man asocijavosi su niūrumu, liūdesiu, pykčiu, bet manau - šiais metais teks nuomonę pakeisti.
Jei sekate ne vien mūsų klubo blog'o, bet ir kitų klubų blog'ų naujienas, jau pastebėjote, kad beveik visi - pasipuošė puošniomis oranžinėmis, raudonomis, bei gelsvomis spalvomis. Mes sekėme jų pavyzdžiu ir taip pat "dekoravome" savo klubo dienoraštį.
Pagrindinis pradžios paveikslas yra taip pat įkeltas ir į šio klubo blog'o skiltį "Galerija"
Dėkoju visoms jums už dėmesį, jei nesunku - pakomentuokite savo nuomonę apie naująjį pradžios paveikslą mūsų klubo dienoraštyje, bus labai smagu išgirsti jūsų žodžius, tiek kritiką, tiek pagyrimus. Gražaus jums visoms vakaro ir produktyvaus rytojaus :)
Felice atsijungia xxx
Tikiuosi jau spėjote pastebėti, jog mūsų klubas pagaliau nušvito rudens spalvomis. Šiuo metų laiku varijuoja daugybė spalvų ir džiugina mūsų akis. Šis metų laikas visada man asocijavosi su niūrumu, liūdesiu, pykčiu, bet manau - šiais metais teks nuomonę pakeisti.
Jei sekate ne vien mūsų klubo blog'o, bet ir kitų klubų blog'ų naujienas, jau pastebėjote, kad beveik visi - pasipuošė puošniomis oranžinėmis, raudonomis, bei gelsvomis spalvomis. Mes sekėme jų pavyzdžiu ir taip pat "dekoravome" savo klubo dienoraštį.
Pagrindinis pradžios paveikslas yra taip pat įkeltas ir į šio klubo blog'o skiltį "Galerija"
Dėkoju visoms jums už dėmesį, jei nesunku - pakomentuokite savo nuomonę apie naująjį pradžios paveikslą mūsų klubo dienoraštyje, bus labai smagu išgirsti jūsų žodžius, tiek kritiką, tiek pagyrimus. Gražaus jums visoms vakaro ir produktyvaus rytojaus :)
Felice atsijungia xxx
SVARBUS PRANEŠIMAS KLUBO NARĖMS!
Sveikos visos .VIP CLUB. narės. Šiandien (pirmadienį, rugsėjo 11 dieną) skelbiu jums, o tiksliau pačioms aktyviausioms mūsų klubo narėms užduotį.
Taigi, kaip jau žinote, prieš kelias savaites paskelbiau konkursą "Sostinės dienų įvaizdis 2017" kuriame dalyvauja iš tiesų mažai dalyvių, nes niekas paprasčiausiai nėra susidomėjęs tokiais prizais, kokie yra nurodyti taisyklėse. Būtų smagu, jei susisiektumėte su manimi (Viceprezidente Felice) asmeninėse žinutėse, dėl prizų papildymo. Gal kažkurios iš jūsų turės kokių nors idėjų, kokias galėtume įgyvendinti.
Toliau keliaujame prie kito reikalo, vėlgi dėl šio konkurso. Norėčiau VISŲ aktyvių viceprezidenčių, bei pačios prezidentės Justės skirti savo brangaus laiko ir, bent jau savaitgaliais pareklamuoti šį konkursą, kad atsirastų daugiau dalyvių, nes kaip sakiau, konkurse gali dalyvauti VISIŠKAI VISOS panelės žaidime. Labai norėčiau, jog komentarai būtų tvarkingi ir pačioms būtų ne gėda jų kelti. (Jei nemokate įkelti komentarų su spalvotu tekstu, paveikslėliais - kreipkitės pas mane į asmenines žinutes, visada maloniai padėsiu :) )
Norėčiau labai padėkoti visoms perskaičiusioms šį įrašą iki galo, bei prašau darbo dienomis kreiptis į mane tik šiomis valandomis:
Pirmadieniais: 15:00-17:00
Antradieniais: 15:00-16:00
Trečiadieniais: ------------
Ketvirtadieniais: 14:00-18:00
Penktadieniais: 14:00-22:00
Felice atsijungia xxx
2017 m. rugsėjo 8 d., penktadienis
Pasidaryk pati: rudeniškos dekoracijos, kaip sukurti namuose rudens atmosferą?
Taigi, sveikos visos mūsų blog'o skaitytojos!
Šiandien, paklausiusi Arianos Grande (persivadinusios į Mac) patarimo, rašau įrašą apie rudeniškas dekoracijas, kuriomis galėsite papuošti savo kambarį/namus. Manau, ši mada "pasidaryk pati" (angl. DIY - do it yourself) jau daugiau nei metus šmeižuoja tiek užsienietiškoje, tiek lietuviškoje youtube'ėje, bet šiandien parodysiu jums tuos DIY, kurių beveik niekur kitur pamatyti negalėsite, o jūsų draugai ar bendraklasiai tikrai panašių daiktų neturės - šie daiktai bus vienetiniai, unikalūs :)
1. Na, šį dalyką pavadinti DIY negalėčiau, bet norint sukurti rudenišką atmosferą - būtina uždegti vieną iš nusipirktų aromatingų žvakių. Bent jau man labai patinka, kai po darbų, rudens savaitgalį nereikia niekur eiti, lauke krapnoja lietus vis nusirisdamas nuo mūsų langų stiklų, įsispraudi į savo patogiausią pižamą, paėmi į rankas mėgstamiausią knygą, kompiuterį arba telefoną ir žiūri filmą, klausaisi ramios muzikos, kol tuo tarpu tavo kambary užlieja kvapnios žvakės spalvos ir aromatas. Ahh, šitokį vakarą beveik visos panelės įsivaizduoja rudens sezoną :) Ir šiam "DIY" reikia tikrai nedaug lėšų, tereikia (jei jos neturite) nusipirkti jums patinkančią kvapniąją žvakę pagal nuotaiką ;)
2. Pagalvėlė - pelėda.
Siūlau jums pasigaminti labai mielą pagalvėlę - pelėdą.
Jums reikės:
1. Jums jau nebereikalingo megztinio (plonos medžiagėlės)
2. Kraštų klijų arba, bet kokių kitų klijų medžiui, stiklui arba tekstilei.
3. Kieto kartono (trafaretui)
5. Įvairiaspalvio fetro arba kiek storesnės, bei patvaresnės medžiagos.
6. Žirklių.
7. Vatos, pagalvės (tiksliau jos užpildo ;))
Darbo eiga:
Prieš save pasitiesiame drabužį iš kurio gaminsime mūsų pelėdą. Imame storą kartoną ir nusipiešiame trafaretą pelėdai pagal savo skonį, galima įvairiai derinti detales, dydį.
Toliau, išsikerpame nusipieštą pelėdos trafaretą, pridedame jį prie mūsų megztuko ir apibrėžiame pieštuku ar, bet kokia kita piešimo priemone (markeriu, tušinuku, flomasteriu etc.)
Išsikerpame dvi dalis (vieną iš priekinės megztuko dalies, kitą iš galinės) Svarbu, kad kirptumėte 1-2mm. toliau nuo linijos kurią nubrėžėte.
Suklijuojame dvi dalis klijus užpildami ant jūsų brėžtos linijos. Paliekame nedidelę skylutę apačioje, kad vėliau galėtume prikimšti mūsų pagalvę vata, užpildu.
Išverčiame mūsų pagalvę į priekinę pusę (tą, ant kurios klijuosime detales, akis, snapą etc.)
Pasiimame mūsų vatą su kuria kimšime mūsų pagalvę. Pradedame kimšti nuo "ausyčių" Pasistenkite, kad jūsų vata tvarkingai pasiskirstytų po pagalvės vidų, antraip susidarys įspūdis, kad pelėdukei celiulitas :D
Kai vata jau paskirstyta po visą pagalvės vidų, užklijuojame skylutę per kurią kimšome vatą.
Ant mūsų trafareto nusipiešiame sparnelius, pavyzdys apačioje:
Šiandien, paklausiusi Arianos Grande (persivadinusios į Mac) patarimo, rašau įrašą apie rudeniškas dekoracijas, kuriomis galėsite papuošti savo kambarį/namus. Manau, ši mada "pasidaryk pati" (angl. DIY - do it yourself) jau daugiau nei metus šmeižuoja tiek užsienietiškoje, tiek lietuviškoje youtube'ėje, bet šiandien parodysiu jums tuos DIY, kurių beveik niekur kitur pamatyti negalėsite, o jūsų draugai ar bendraklasiai tikrai panašių daiktų neturės - šie daiktai bus vienetiniai, unikalūs :)
1. Na, šį dalyką pavadinti DIY negalėčiau, bet norint sukurti rudenišką atmosferą - būtina uždegti vieną iš nusipirktų aromatingų žvakių. Bent jau man labai patinka, kai po darbų, rudens savaitgalį nereikia niekur eiti, lauke krapnoja lietus vis nusirisdamas nuo mūsų langų stiklų, įsispraudi į savo patogiausią pižamą, paėmi į rankas mėgstamiausią knygą, kompiuterį arba telefoną ir žiūri filmą, klausaisi ramios muzikos, kol tuo tarpu tavo kambary užlieja kvapnios žvakės spalvos ir aromatas. Ahh, šitokį vakarą beveik visos panelės įsivaizduoja rudens sezoną :) Ir šiam "DIY" reikia tikrai nedaug lėšų, tereikia (jei jos neturite) nusipirkti jums patinkančią kvapniąją žvakę pagal nuotaiką ;)
2. Pagalvėlė - pelėda.
Siūlau jums pasigaminti labai mielą pagalvėlę - pelėdą.
Jums reikės:
1. Jums jau nebereikalingo megztinio (plonos medžiagėlės)
2. Kraštų klijų arba, bet kokių kitų klijų medžiui, stiklui arba tekstilei.
3. Kieto kartono (trafaretui)
5. Įvairiaspalvio fetro arba kiek storesnės, bei patvaresnės medžiagos.
6. Žirklių.
7. Vatos, pagalvės (tiksliau jos užpildo ;))
Darbo eiga:
Prieš save pasitiesiame drabužį iš kurio gaminsime mūsų pelėdą. Imame storą kartoną ir nusipiešiame trafaretą pelėdai pagal savo skonį, galima įvairiai derinti detales, dydį.
Toliau, išsikerpame nusipieštą pelėdos trafaretą, pridedame jį prie mūsų megztuko ir apibrėžiame pieštuku ar, bet kokia kita piešimo priemone (markeriu, tušinuku, flomasteriu etc.)
Išsikerpame dvi dalis (vieną iš priekinės megztuko dalies, kitą iš galinės) Svarbu, kad kirptumėte 1-2mm. toliau nuo linijos kurią nubrėžėte.
Suklijuojame dvi dalis klijus užpildami ant jūsų brėžtos linijos. Paliekame nedidelę skylutę apačioje, kad vėliau galėtume prikimšti mūsų pagalvę vata, užpildu.
Išverčiame mūsų pagalvę į priekinę pusę (tą, ant kurios klijuosime detales, akis, snapą etc.)
Pasiimame mūsų vatą su kuria kimšime mūsų pagalvę. Pradedame kimšti nuo "ausyčių" Pasistenkite, kad jūsų vata tvarkingai pasiskirstytų po pagalvės vidų, antraip susidarys įspūdis, kad pelėdukei celiulitas :D
Kai vata jau paskirstyta po visą pagalvės vidų, užklijuojame skylutę per kurią kimšome vatą.
Ant mūsų trafareto nusipiešiame sparnelius, pavyzdys apačioje:
Taip pat juos iškerpame iš to pačio megztuko ir priklijuojame prie mūsų pagalvėlės, bet ne pilnai, kad susidarytų šiokios tokios kišenės.
Toliau ant kartono išsikerpame jums patinkančio dydžio ir formos akeles. Dabar jau prireiks juodo ir balto fetro. Pridedame trafaretą ant balto fetro ir iškerpame dvi akytes. Toliau padarome kiek mažesnius rutulėlius ir padėję juos ant juodo fetro - iškerpame. Pabaigoje iškerpame pačius mažiausius "high - light'us" akytėms, tai turėtų būti apie 5-10mm. skersmens rutuliukai "pagyvinti" akytes. Taip jos atrodys labiau "kawai" arba tiesiog, pelėda atrodys mielesnė. Pavyzdys:
Kai jau radome poziciją, kurioje jūsų manymu akys žiūrėtųsi geriausiai - priklijuokime. Dabar iš fetro išsikerpame trikampį, tiksliau mūsų pelėdos snapą. Jis gali būti, bet kokios spalvos - pasitelkite savo fantazija. Galite naudoti ir plonesnę medžiagą, bet svarbu, kad į jos kitą pusę nepersigertų karšti klijai, lipalas ar fiksavimo priemonė kurią naudojate jūs.
3. Žvakė su tujos lapeliais.
Jums reikės:
1. Tujos lapelių 10-15 vnt.
2. Vazos arba stiklinės.
3. Karštų klijų.
5. Baltos žvakės, kuri tilptų į jūsų pasirinktą talpą.
Darbo eiga:
Kiekvieną lapelį atmatuojame pagal dydį pridėdami prie vazos/stiklinės ir nukerpame nereikalingas dalis. Po to priklijuojame lapelius prie talpos karštais klijais ir įdedame į vazą/stiklinę žvakę. Štai ir baigta! Labai paprastas, kuklus, bet gražus DIY
3. Medelis iš lauke rastų šakelių.
Jums reikės:
1. Lauke rastų plonų, gracingų šakelių.
2. Akrilinių dažų (jums patinkančios spalvos)
3. Vazos, stiklinės.
Darbo eiga:
Išspaudžiame truputį akrilinių dažų ant popieriaus ir nudažome pasirinktas šakeles. Galima nudažyti jas visas :) Išdėstome mūsų šakeles po vazą/stiklinę ir štai - baigta! Gavome puikią "eko" stiliaus dekoraciją kuri tiks, bet kokiam metų laikui.
Na, kaip jums mano surinkti DIY? :) Jei norite daugiau tokių įrašų, pakomentuokite kokių būtent, o aš su jumis atsisveikinu ir laukiu jūsų komentarų.
Taipogi, jei norite pasiklausyti motyvuojančios dainos, spustelkite čia
Dainos pavadinimas, Angel By The Wings - Sia.
Taipogi, jei norite pasiklausyti motyvuojančios dainos, spustelkite čia
Dainos pavadinimas, Angel By The Wings - Sia.
Felice atsijungia xxx
Teminiai savaitgaliai su VIP CLUB!
Sveikutės,
Nuo šiol dažnai bus skelbiami teminiai savaitgaliai mūsų VIP CLUB panelėms!
Tai puiki proga gerai praleisti laiką bei, žinoma, užsidirbti papildomų balų aktyviausios panelės rinkimams:)
Taigi, šio saulėto savaitgalio tema yra apsirengti rūbeliais iš naujosios kolekcijos ,,Mokykla". Mokykloje juk taip pat reikia išlikti stilingoms ir dailiai apsirengti!
Taigi, nieko nelaukiam ir žiūrim, kokius derinukus sukūrė mūsų panelės!!
Mac
Aristina
Felice
2017 m. rugsėjo 5 d., antradienis
Interviu su viceprezidente Felice! ♥
Sveiki ir vėl, mieli blog'o skaitytojai!
Su jumis sveikinuosi aš, Felicc, panelė, kuri visai neseniai prisijungė prie blog'o rašytojų. Šiandien, šią tikriausiai visiems nelengvą jau antrąją dieną mokykloje, nusprendžiau jums bent šiek tiek pakelti nuotaiką bei galbūt net padidinti Jūsų šypsenas dar vienu labai nuoširdžiu interviu iš ciklo "Interviu su aktyviausiomis VIP club narėmis!"
Šį kartą studijoje pas žurnalistę Felicc apsilankė panašaus vardo savininkė panelė Felice. Tai ne tik klubo viceprezidentė, ši mergina taip pat priklauso blog'o pildytųjų rateliui, o ir visoje kitoje klubo veikloje yra gana aktyvi panelė. Nedaugžodžiausiu, mat perskaitę interviu jūs taip pat pamatysite, kokia ji šauni!
1. Kuomet prisijungei prie klubo, kokios buvo mintys apie jį pirmosiomis dienomis?
Prie klubo prisijungiau kažkur rugpjūčio viduryje. Iš pirmo, kai dar nieko nepažinojau man klubas pasirodė neįdomus, bet kuomet pradėjau bendrauti su prezidente ir narėmis greitai susidraugavome ir tapome geromis draugėmis :)
2. Kokių pliusų turi klubas šiuo metu, tavo atžvilgiu?
Šiuo metu klubas turi daug pliusų, kuriuos pabandysiu išvardinti:
1. Aktyvi bei entuziastinga prezidentė, bei narės su viceprezidentėmis.
2. Aktyviai rašomas klubo blog'as.
3. Faktas, kad klubas sparčiai kyla į aukštumas ir narių renkasi vis daugiau ir daugiau.
4. Yra kelios safyrų aukotojos, viena iš jų esu ir aš :)
5. Klubas turi jau 2 trofėjus, kas labai motyvuoja toliau dirbti ir stengtis dėl jo.
1. Aktyvi bei entuziastinga prezidentė, bei narės su viceprezidentėmis.
2. Aktyviai rašomas klubo blog'as.
3. Faktas, kad klubas sparčiai kyla į aukštumas ir narių renkasi vis daugiau ir daugiau.
4. Yra kelios safyrų aukotojos, viena iš jų esu ir aš :)
5. Klubas turi jau 2 trofėjus, kas labai motyvuoja toliau dirbti ir stengtis dėl jo.
3. Kad jau užsiminei apie darbą klubo naudai, galbūt gali tiksliau apibūdinti savo veiklą, kuria stengiesi/stengsiesi "kelti klubą į aukštumas"?
Na, bendradarbiaudama su prezidente stengiuosi aktyvinti nares ir skatinti jas keltis populiarumo statistikas. Šiam reikalui pradžią davė vieną mano kolegų, viceprezidentė Ariana Grande.
Dar pradėjau "į dienos šviesą" kelti ir mūsų klubo blog'ą. Smagu, kad atsiranda tiek naujų rašytojų, tiek skaitytojų :)
Karts nuo karto su .JUSTE. kviečiame klubus į dvikovas, kuriose kiekvieną kartą dalyvauja vis daugiau ir daugiau mūsų klubo narių, kas labai skatina mus eiti toliau :)
Dar pradėjau "į dienos šviesą" kelti ir mūsų klubo blog'ą. Smagu, kad atsiranda tiek naujų rašytojų, tiek skaitytojų :)
Karts nuo karto su .JUSTE. kviečiame klubus į dvikovas, kuriose kiekvieną kartą dalyvauja vis daugiau ir daugiau mūsų klubo narių, kas labai skatina mus eiti toliau :)
4. Truputį asmeniškesnis klausimas - kiek laiko per dieną praleidi prie Superpanelės žaidimo ir kiek iš jo yra išnaudojama klubo veiklai? Ar tai netrukdo tavo asmeniniam gyvenimui?
Na, dabar, savaitgaliais ir per vasaros atostogas (jei niekur nevažiuoju ir nebūna suplanuoti jokie renginiai arba susitikimai) prabūnu prie kompiuterio be galo daug laiko - apie 10 valandų (su pertraukomis) :)
Per visą tą laiką, beveik 7 valandas skiriu klubui, jo blog'ui, bei šiaip bendravimui, idėjoms bei jų įgyvendinimui, šiuo metu vykstančiam konkursui "Sostinės dienų įvaizdis 2017" :)
O per mokslo metus, turbūt praleisiu apie 3-4 valandas "Superpanelėje" :)
Per visą tą laiką, beveik 7 valandas skiriu klubui, jo blog'ui, bei šiaip bendravimui, idėjoms bei jų įgyvendinimui, šiuo metu vykstančiam konkursui "Sostinės dienų įvaizdis 2017" :)
O per mokslo metus, turbūt praleisiu apie 3-4 valandas "Superpanelėje" :)
5. Galbūt norėtum ką nors pasakyti, ką nors palinkėti klubo narėms bei galbūt dar klubo neturinčioms arba kitiems priklausančioms panelėms skaitytojoms?
Norėčiau pabaigoje pasakyti tik tiek - linkiu visoms atrasti tą klubą iš kurio nenorėtumėte išeiti, kurio fone visi kiti, kokie populiarūs jie bebūtų, klubai paprasčiausiai nublanktų. Noriu palinkėti sėkmės visoms panelėms siekiant savo tikslų žaidime, bei siekiant aukštumų gyvenime. Taipogi, kiek banalokai, palinkėsiu visoms pačių geriausių pažymių mokykloje ateinančiais mokslo metais, bei sėkmingos pirmosios mokslų dienos (toms, kurios gyvena Lietuvoje)
Visas labai stipriai apkabinu :)
Visas labai stipriai apkabinu :)
Štai
ir dar vienas, mano nuomone, pasisekęs interviu! Dar kartą didžiulį
AČIŪ noriu tarti Felice, kuri paskyrė man bei tuo pačiu visiems Jums
dalelę savo brangaus laiko ♥
Tikiuosi, jog šis interviu buvo naudingas ne tik "VIP club" klubo narėms, taip dar labiau susipažįstant su savo sesute, tačiau ir visiems kitiems, kurie skaito tai nepriklausydami klubui. Vyliuosi, jog šis interviu ciklas jums parodys, koks nuostabus yra šis klubas, kaip ir visos jo narės.
O dabar jau atsijungiu bei skatinu jus taip pat dėti kompiuterius/išmaniuosius telefonus į šalį, nes taigi ryt į mokyklą!
Adiós, panelytės!
2017 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis
Interviu su panele Parvate!!
Sveikutės,
Sveikinuosi su Jumis jau antrąjį kartą tokio tipo įraše. Atspėjote! Tai bus interviu:)
Šįkart nusprendžiau imti interviu iš panelės Parvatės, kuri man visuomet buvo pavyzdys❤ Jos oranžiniai plaukučiai ir puikus stiliaus jausmas mane žavi!! Ji yra žaidimo gidė bei taip pat labai daug pasiekusi podiumuose! Na, o su ja pabendravus, įsitikinau, kad ji kartu yra ir labai šiltas bei nuoširdus žmogutis:)

1. Kiek laiko jau žaidi šį žaidimą? Ir labai įdomu: kaip jį atradai?
Šį žaidimą žaidžiu jau šešerius metus. Dvejus metus žaidžiau „Superpanelę“, o jau eina ketvirti metai kaip gyvenu „Mados Arenoje“. „Superpanelę“ atradau visai netikėtai. Būdama 13 metų persikrausčiau gyventi į Vokietiją, nemokėjau kalbos, todėl draugų neturėjau, tačiau norėjau ir toliau palaikyti santykius su Lietuvoje gyvenančiais žmonėmis. Tad perėjau per įvairiausius „Draugas.lt“ žaidimus ir labiausiai patiko šis, na žinot, juk buvo man 13 metų..
Šį žaidimą žaidžiu jau šešerius metus. Dvejus metus žaidžiau „Superpanelę“, o jau eina ketvirti metai kaip gyvenu „Mados Arenoje“. „Superpanelę“ atradau visai netikėtai. Būdama 13 metų persikrausčiau gyventi į Vokietiją, nemokėjau kalbos, todėl draugų neturėjau, tačiau norėjau ir toliau palaikyti santykius su Lietuvoje gyvenančiais žmonėmis. Tad perėjau per įvairiausius „Draugas.lt“ žaidimus ir labiausiai patiko šis, na žinot, juk buvo man 13 metų..
2. Esi labai daug pasiekusi podiumuose! Ką galėtum patarti panelėms taip pat siekiančioms podiumo?
Podiumų apdovanojimus laimėjau gan greitai.. Svarbiausia - ištvermė, reikia labai daug laiko praleisti balsuojant, kitaip nieko gero nebus. Žinoma, charizma palengvina podiumų šturmą. Be to, planuoju siekti FTV podiumų, palaikysit?
Podiumų apdovanojimus laimėjau gan greitai.. Svarbiausia - ištvermė, reikia labai daug laiko praleisti balsuojant, kitaip nieko gero nebus. Žinoma, charizma palengvina podiumų šturmą. Be to, planuoju siekti FTV podiumų, palaikysit?
3. Kaip nusprendei tapti gide?
Aš tapau paskutinė gidė, kurios kandidatūrą patvirtino administracija. O norėjau žaidime kažko naujo, todėl pagalvojau, kodėl gi nepasidalinti savo sukauptomis žiniomis su kitomis panelėmis.
Aš tapau paskutinė gidė, kurios kandidatūrą patvirtino administracija. O norėjau žaidime kažko naujo, todėl pagalvojau, kodėl gi nepasidalinti savo sukauptomis žiniomis su kitomis panelėmis.
4. Įdomu sužinoti, ar labai dažnai sulauki įkyrių klausimų? O kokie patys dažniausi?
4. Taip, dažnai sulaukiu įkyrių klausimų. Populiariausi: 1. Ar nori tapti draugėmis? 2. Kaip nemokamai gauti safyrų? 3. Kiek tau metų?
4. Taip, dažnai sulaukiu įkyrių klausimų. Populiariausi: 1. Ar nori tapti draugėmis? 2. Kaip nemokamai gauti safyrų? 3. Kiek tau metų?
5. Ką tau reiškia šis žaidimas? Kiek laiko čia praleidi?
Šis žaidimas yra puikus laiko praleidimas. Čia sutikau daug gerų žmonių, su kuriais bendrauju ir realybėje. Taip pat čia išmokstama bendrauti, siekti savų tikslų. Žaidime praleidžiu kiekvieną dieną po 2-3 valandas, savaitgaliais ilgiau.
Šis žaidimas yra puikus laiko praleidimas. Čia sutikau daug gerų žmonių, su kuriais bendrauju ir realybėje. Taip pat čia išmokstama bendrauti, siekti savų tikslų. Žaidime praleidžiu kiekvieną dieną po 2-3 valandas, savaitgaliais ilgiau.
6. Vasara jau baigėsi... Teko paatostogauti kažkur? Kokie įpūdžiai iš vasaros?
Taip, vasara buvau Lietuvoje, aplankiau daug įvairiausių vietų, prisiminiau senus, bet gerus laikus.
Taip, vasara buvau Lietuvoje, aplankiau daug įvairiausių vietų, prisiminiau senus, bet gerus laikus.
7. Pastebėjau, kad turi begalo jaukų ir mielą būstą! Ar dažnai mėgsti keisti jo interjerą?
Dėkoju už gražius žodžius.
Nedažnai keičiu jo interjerą, tiesiog stengiuosi pakeisti tam tikras detales, kurios jau pabodo ar tiesiog yra nebemadingos ir taip kuriu niekad neatsibostantį namų interjerą.
Dėkoju už gražius žodžius.
8. Na, ir pabaigai: ko galėtum palinkėti šio blog'o skaitytojoms?
Šio blog‘o skaitytojoms linkiu ir toliau skaityti bei sekti visas naujienas, kurios taip aiškiai ir skoningai pateikiamos šiame blog‘e. Sėkmės!
Tai tiek šiame įraše, esu begalo dėkinga Parvatei, kad skyrė savo laiko ir atsakė į mano užduotus klausimukus❤
Lauksiu jūsų komentarų po įrašu ir iki kito karto!
.JUSTĖ.
Tai tiek šiame įraše, esu begalo dėkinga Parvatei, kad skyrė savo laiko ir atsakė į mano užduotus klausimukus❤
(P.S. Už nuotrauką su pašnekove dėkoju mūsų nuostabiąjai Felicei❤)
.JUSTĖ.
2017 m. rugsėjo 2 d., šeštadienis
Sostinės dienų konkursas
Sveikos visos mūsų blog'o skaitytojos! Čia su jumis sveikinuosi aš - Felice.
Taigi mus jau užklupus rudeniui atkeliauja vienas smagus renginys - Vilniaus dienos, arba sostinės dienos. Šis renginys vyksta Gedimino prospekte. Šiais metais prie žaliojo tilto bus pastatytas didžiulis ekranas, kuriame šimtai žmonių stebės krepšinio rungtynes.
Dūzgiančiame prospekte bus įrengtos 4 veiksmų erdvės:
Menų ir muzikos gatvė, Dizaino skveras, Knygų alėja, Gardžių lauktuvių kelias.
Taip pat šioje erdvėje – daugybė kultūros renginių bei koncertų: jaukesnė ir intymesnė aplinka tvyros šalia Nacionalinio dramos teatro įsikūrusioje scenoje „Kuždesiai“, kur vyks bardų pasirodymai, koncertuos nedidelės grupės, džiazo muzikantai, aktoriai ir kiti atlikėjai, kalbantys iš širdies į širdį. Norintiems galingos energijos ir linksmybių – didžiojoje prospekto scenoje „Veiksmai“, įrengtoje prie V. Kudirkos aikštės, vyks pačių laukiamiausių atlikėjų ir garsių muzikos grupių koncertai, įspūdingi pučiamųjų kolektyvų pasirodymai bei kiti nuotaikingi projektai.
Didieji festivalio koncertai Katedros aikštėje
Rugsėjo 1 d., penktadienis, 21.00 – 23.00 val.
DIDYSIS "SOSTINĖS DIENŲ" ATIDARYMO KONCERTAS
Pirmą kartą Lietuvoje – garsioji britų atlikėja KT TUNSTALL
Prieš vakaro žvaigždės koncertą įžangini pasirodymą surengs Lietuvos metų roko grupe pripažinti, kūrybingieji ir energingieji COLOURS OF BUBBLES
Rugsėjo 2 d., šeštadienis, 20.00 – 21.30 val.
DIDYSIS "SOSTINĖS DIENŲ" GYVO GARSO IR VAIZDO KONCERTAS
G&G SINDIKATAS
Hip-hop‘o scenos favoritai, viena ryškiausių Lietuvos grupių, didžiulę armiją gerbėjų turintis „G&G Sindikatas“ rengia ypatingą viso vakaro koncertą.
Daugiau galite perskaityti čia.
Na, o dabar papasakosiu jums apie konkursą, kuriame galėsite sudalyvauti. Tai bus konkursas "Sostinės dienų įvaizdis" kuriame galės dalyvauti visos panelės, net tos kurios yra ne iš mūsų klubo kolektyvo :) Turėsite apsirengti taip, kaip pasirodytumėte aprašytame festivalyje. Galbūt apsirengsite kaip viena iš koncertuojančių įžymybių arba Lietuvos sirgalių? O gal sukursite ryškų dizainerės derinuką su kuriuo tikrai išsiskirsite iš minios? Čia jau pasitelkite savo fantaziją!
Kaip vyks konkursas:
Nuotraukų siuntimas truks nuo rugsėjo 2d. iki rugsėjo 20d. Nuotraukas turėsite siųsti man, o tada jos bus sukeltos į klubo blog'e atsiradusį laikiną puslapį "Sostinės dienų įvaizdis 2017"
Po to, rugsėjo 21 dieną bus pradėtas balsavimas, kurio metu turėsite prabalsuoti už 3 labiausiai patikusias paneles ir skirti joms nuo 1 iki 3 balų pvz: .JUSTĖ. - 1 balas. Felice - 2 balai. Felicc - 3 balai ir visus šiuos balus turėsite siųsti man, o aš juos pasižymėsiu savo "stebuklingoje" užrašų knygutėje. BALSŲ KEISTI NEGALIMA!!! Prieš rašydamos man balsus, turite apsispręsti ar tikrai skiriate merginai 2 ar 3 balus. Bus draudžiama rašyti 2,5 arba 1,3.
Taigi, balsavimas bus stabdomas rugsėjo 20 dieną, todėl manau tikrai bus laiko visoms prabalsuoti. Galite prašyti draugių kurios yra ne iš mūsų klubo už jus prabalsuoti šiame konkurse. Už save balsuoti griežtai DRAUDŽIAMA!
Pasitelkti nuotraukų redagavimo programas nėra draudžiama, bet rengti per jas lėles tikrai uždrausiu, nes tuomet bus nesąžininga žemesnių lygių panelių požiūriu. Galima lankstyti rankas/kojas, pridėti gyvūnėlius, fonus, užrašus, nuimti oficialius "Super panele" užrašus kurie iš anksto būna pridedami prie nuotraukėlės, kurią laikote savo galerijoje.
TIK PO REZULTATŲ PASKELBIMO GALĖSITE IŠTRINTI NUOTRAUKAS IŠ SAVO GALERIJŲ! Jei nugalėtojos galerijoje dalyvaujančios nuotraukos nebus, prizas atiteks kitai iš eilės daugiausiai balų surinkusiai merginai.
Prizai:
1 vietos prizas: interviu klubo blog'ui, +3/4 balai visuose podiumuose visą mėnesį, reklama komentaruose tris savaites.
2 vietos prizas: redaguota nuotrauka pagal pageidavimus, +3/4 balai visuose podiumuose tris savaites, reklama komentaruose dvi savaites.
3 vietos prizas: +3/4 balai visuose podiumuose 2 savaites, reklama komentaruose vieną savaitę.
Taigi tiek, nuotraukas galite siųsti jau dabar, o mes su .JUSTĖ. jų labai lauksime, bus smagu peržvelgti kokios esate kūrybingos panelės :)
Felice atsijungia xxx
Taigi mus jau užklupus rudeniui atkeliauja vienas smagus renginys - Vilniaus dienos, arba sostinės dienos. Šis renginys vyksta Gedimino prospekte. Šiais metais prie žaliojo tilto bus pastatytas didžiulis ekranas, kuriame šimtai žmonių stebės krepšinio rungtynes.
Dūzgiančiame prospekte bus įrengtos 4 veiksmų erdvės:
Menų ir muzikos gatvė, Dizaino skveras, Knygų alėja, Gardžių lauktuvių kelias.
Taip pat šioje erdvėje – daugybė kultūros renginių bei koncertų: jaukesnė ir intymesnė aplinka tvyros šalia Nacionalinio dramos teatro įsikūrusioje scenoje „Kuždesiai“, kur vyks bardų pasirodymai, koncertuos nedidelės grupės, džiazo muzikantai, aktoriai ir kiti atlikėjai, kalbantys iš širdies į širdį. Norintiems galingos energijos ir linksmybių – didžiojoje prospekto scenoje „Veiksmai“, įrengtoje prie V. Kudirkos aikštės, vyks pačių laukiamiausių atlikėjų ir garsių muzikos grupių koncertai, įspūdingi pučiamųjų kolektyvų pasirodymai bei kiti nuotaikingi projektai.
Didieji festivalio koncertai Katedros aikštėje
Rugsėjo 1 d., penktadienis, 21.00 – 23.00 val.
DIDYSIS "SOSTINĖS DIENŲ" ATIDARYMO KONCERTAS
Pirmą kartą Lietuvoje – garsioji britų atlikėja KT TUNSTALL
Prieš vakaro žvaigždės koncertą įžangini pasirodymą surengs Lietuvos metų roko grupe pripažinti, kūrybingieji ir energingieji COLOURS OF BUBBLES
Rugsėjo 2 d., šeštadienis, 20.00 – 21.30 val.
DIDYSIS "SOSTINĖS DIENŲ" GYVO GARSO IR VAIZDO KONCERTAS
G&G SINDIKATAS
Hip-hop‘o scenos favoritai, viena ryškiausių Lietuvos grupių, didžiulę armiją gerbėjų turintis „G&G Sindikatas“ rengia ypatingą viso vakaro koncertą.
Daugiau galite perskaityti čia.
Na, o dabar papasakosiu jums apie konkursą, kuriame galėsite sudalyvauti. Tai bus konkursas "Sostinės dienų įvaizdis" kuriame galės dalyvauti visos panelės, net tos kurios yra ne iš mūsų klubo kolektyvo :) Turėsite apsirengti taip, kaip pasirodytumėte aprašytame festivalyje. Galbūt apsirengsite kaip viena iš koncertuojančių įžymybių arba Lietuvos sirgalių? O gal sukursite ryškų dizainerės derinuką su kuriuo tikrai išsiskirsite iš minios? Čia jau pasitelkite savo fantaziją!
Kaip vyks konkursas:
Nuotraukų siuntimas truks nuo rugsėjo 2d. iki rugsėjo 20d. Nuotraukas turėsite siųsti man, o tada jos bus sukeltos į klubo blog'e atsiradusį laikiną puslapį "Sostinės dienų įvaizdis 2017"
Po to, rugsėjo 21 dieną bus pradėtas balsavimas, kurio metu turėsite prabalsuoti už 3 labiausiai patikusias paneles ir skirti joms nuo 1 iki 3 balų pvz: .JUSTĖ. - 1 balas. Felice - 2 balai. Felicc - 3 balai ir visus šiuos balus turėsite siųsti man, o aš juos pasižymėsiu savo "stebuklingoje" užrašų knygutėje. BALSŲ KEISTI NEGALIMA!!! Prieš rašydamos man balsus, turite apsispręsti ar tikrai skiriate merginai 2 ar 3 balus. Bus draudžiama rašyti 2,5 arba 1,3.
Taigi, balsavimas bus stabdomas rugsėjo 20 dieną, todėl manau tikrai bus laiko visoms prabalsuoti. Galite prašyti draugių kurios yra ne iš mūsų klubo už jus prabalsuoti šiame konkurse. Už save balsuoti griežtai DRAUDŽIAMA!
Pasitelkti nuotraukų redagavimo programas nėra draudžiama, bet rengti per jas lėles tikrai uždrausiu, nes tuomet bus nesąžininga žemesnių lygių panelių požiūriu. Galima lankstyti rankas/kojas, pridėti gyvūnėlius, fonus, užrašus, nuimti oficialius "Super panele" užrašus kurie iš anksto būna pridedami prie nuotraukėlės, kurią laikote savo galerijoje.
TIK PO REZULTATŲ PASKELBIMO GALĖSITE IŠTRINTI NUOTRAUKAS IŠ SAVO GALERIJŲ! Jei nugalėtojos galerijoje dalyvaujančios nuotraukos nebus, prizas atiteks kitai iš eilės daugiausiai balų surinkusiai merginai.
Prizai:
1 vietos prizas: interviu klubo blog'ui, +3/4 balai visuose podiumuose visą mėnesį, reklama komentaruose tris savaites.
2 vietos prizas: redaguota nuotrauka pagal pageidavimus, +3/4 balai visuose podiumuose tris savaites, reklama komentaruose dvi savaites.
3 vietos prizas: +3/4 balai visuose podiumuose 2 savaites, reklama komentaruose vieną savaitę.
Taigi tiek, nuotraukas galite siųsti jau dabar, o mes su .JUSTĖ. jų labai lauksime, bus smagu peržvelgti kokios esate kūrybingos panelės :)
Felice atsijungia xxx
Interviu su klubo įkūrėja .JUSTĖ.! ♥
Labas, skaitytojai!
Nauji mokslo metai - nauji dalykėliai ir klubo blog'e!
Visų pirma noriu jums, mielieji, prisistatyti, tad nė nedėlsdama prie to ir keliausiu. Esu naujoji šio nuostabaus klubo blog'o rašytoja ir stengsiuosi kuo dažniau jus džiuginti savo straipsniais, kurie ne tik suteiks jums naudingų žinių, informacijos, tačiau galbūt ir bent jau šiek tiek pakels Jūsų nuotaiką.
Taigi, nedaugžodžiaudama pristatysiu jums savo pirmąją idėją, kurią šiandien pradedu įgyvendinti. Interviu ciklą su mūsų klubo aktyviausiomis narėmis!
Viso šio ciklo tikslas yra sudominti kitas paneles bei parodyti, kokį potencialą turi ne tik jo aktyviausios narės, bet tuo pačiu ir visas klubas. Tad pradėkime!
Pirmoji, kaip nenuostabu, sąraše iš karto atsirado mūsų vienintelė ir nepakartojama .JUSTĖ., panelė, kuri ir įkūrė .VIP club. klubą. Laikas prieiti prie klausimų bei atsakymų, todėl įdomaus Jums skaitymo!!!
1. Kaip kilo idėja įkurti šį klubą ir kokie buvo pirmieji žingsniai? Kokios tuo metu emocijos/mintys užplūdo?
Klubą įkūriau prieš pusantrų metų. Prieš tai buvau keliuose klubuose, tačiau jie buvo neaktyvūs, neradau įdomios veiklos juose. Tuomet man į galvą šovė mintis, kad reikėtų sukurti savo klubą! Juk kiekviena panelė nori turėti kažką savo :) Iš pradžių nuotaika buvo labai pakili, galvojau, kad klubas iškart pakils į aukštumas :) Tačiau vėliau pamačiau, kad viskas nėra taip paprasta: sunku rasti naujų narių, išlaikyti jas savo klube ir panašiai. Tačiau dabar tikrai nė kiek nesigaliu sukūrusi klubą ♥♥
2. Ką tau reiškia šis klubas?
Na, į jį įdėjau tikrai nemažai darbo, tad jis man reiškia iš tiesų labai daug ♥ Tai puikus laiko praleidimas, laisvalaikis, taip pat susiradau begalo daug naujų draugių čia...
3. Kokios naudos gavai iš šio klubo veiklos/klubiečių?
Kaip jau minėjau, klube susiradau labai daug draugių ir pažįstamų. Su jomis dažnai bendraujame ne tik Mados Arenoje, bet ir įvairiuose socialiniuose tinkluose :) Taip pat, vienas dažniausių žaidimų klube yra ,,Mados žaidmas", per kurį užduodame viena kitai temas ir vėliau vertiname, pasakome pastabas ir panašiai. Tad manau, jog tai turi įtakos mano stiliui ir tikrovėje :)
4. Kas labiausiai patinka "VIP club" klube?
Man labiausiai patinka, kad klube yra daug aktyvių panelių, kurios ,svarbiausia, yra labai draugiškos ir patikimos. Visuomet padeda, tad galiu kreiptis į jas bet kokiu klausimu :)
5. Kokių planų turi šiam klubui ir kaip stengsiesi juos pasiekti?
Prie klubo blog'o suaktyvinimo prisidėsiu pati, žinoma kartu su kelių
kitų mano mylimų tinklaraštininkių pagalba. Norėčiau, kad padaugėtų mūsų
klubo blog'o skaitytojų skaičius ir jis taptų populiaresnis. Na, o
šiaip klubui visuomet yra kur tobulėti, kelti šlovę, didinti trofėjų
skaičių... :)
Na, ir pabaigai, norėčiau palinkėti visoms klubo narėms ir skaitytojoms
sėkmingų artėjančių mokslo metų bei sėkmės Mados Arenoje siekiant savo
tikslų!
Labai nuoširdų ačiū norėčiau tarti panelei .JUSTĖ. už tai, jog su visais mumis pasidalino savo mintimis. Tikiuosi, jog ir jai pačiai šis interviu buvo naudingas, apmąstant savo veiklą klube bei tikslus, susijusius su juo, ateityje.
Taip pat vyliuosi, jog ir jums, mieli skaitytojai, šis straipsnelis buvo įdomus bei naudingas. O dabar, iki kito karto!
Felicc
2017 m. rugsėjo 1 d., penktadienis
Su rugsėjo 1-ąja!
Sveikutės,
Sveikinuosi su jumis ypatinga proga: per mokslo ir žinių dieną- rugsėjo 1-ąją! Linkiu jums puikių ateinančių metų!! Lai jie jums būna turiningi, laimingi ir džiugūs!!
Šia proga, norėčiau su jumis pasidalinti keliais patarimais mokyklai, kurie man asmeniškai labai padeda mokykloje, tad pradėkim:
1. Aš turiu laabai daug užrašų knygučių namuose, jų turėti labai pravartu, ištiesų patariu užsirašinėti namų darbus ir kitą svarbią informaciją į knygelę, tuomet nieko nepamiršite. Užrašų knygučių galite pasidaryti ir patys, į savo rankų darbo knygutę bus dar smagiau rašyti! Štai keletas DIY idėjų :


2. Siūlau namų darbus daryti vos grįžus iš mokyklos, tuomet ir galva šviežia, viską geriau atsiminsite.
3. Susikraukite kuprinę iš vakaro. Taip pat galite pasiruošti ir rūbus, su kuriais žadate eiti kitą dieną.
4. Ruošdami namų darbus iškart pasidėkite telefoną į kitą kambario kampą, kad nekiltų pagunda vis į jį žvilgtelti ir galėtumėte susikaupti mokslui. Paisitenkite sukurti jaukią atmosferą aplink save iš to, ką turite: užsidekite keletą aromatinių žvakių, pasikabinkite jus įkvepiančių nuotraukų ant sienos...


5. Dažnai būna problema, kad rytais yra labai sunku atsikelti, tad patariu vos atsikėlus išgerti stiklinę vandens, tai padėsjums pabusti, be to, vanduo yra labai sveika tike odai, tiek plaukams, tiek visam jūsų organizmui. Dar patarčiau į mokyklą būtinai įsidėti gertuvę vandens ir užsibrėžti ją išgerti, nes tai bus tikrai labai sveika.

Na, o dabar įrašo pabaigai kelios mūsų klubo panelių idėjos būti stilingai ir mokykloje:
Felice
Justina. M.
Aureja5

Eglyte
Aš ( .JUSTĖ.)
Na, tai tiek šiame įraše, iki greito!
.JUSTĖ.
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)




















