Sveikutės,
Smagu su jumis sveikintis jau ketvirtąją stilingiausios panelės rinkimų savaitę! Šiame įraše paskelbsiu , kas laimėjo šiuos rinkimus, taigi, nieko nelaukę, pradėkim:
Paskelbiau temą Iškyla prie ežero, o dabar galite pamatyti geriausias panelių nuotraukas:
Auguste
Aureja5
pelene2a
Rūta9
Buvau viską smulkaiai parašiusi, bet netyčia paspaudžiautą nelemtą ,,delete" mygtuką ir viskas išsirtynė, tad iškart skelbiu stilingiausią panelę, kuri yra- Rūta9!!! Ji surinko net 40 balų, esu jai laaabai dėkinga už tokį aktyvų dalyvavimą konkurse:)
Na, o antrą vietą laimėjo ir labai mažai nuo nugalėtojos atsiliko DEIMANTE, surinkusi net 36 balus, jai būtinai šiandien pal iksiu maxiukus:)
Tai tike šiam kartui, iki, panelės
.JUSTĖ.



