Sveikos mielosios!
Smagu su jumis sveikintis tokią dieną - per mūsų klubo gimtadienį!
Šiandien - gruodžio 3-iąją dieną mūsų klubas švenčia 1-ąjį gimtadienį. Lygiai prieš metus sukūriau šį klubą su viltimi, kad tai bus klubas pačioms draugiškiausioms, aktyviausioms panelėms- mano svajonė išsipildė, klube tikrai turiu daugybę draugių, kurios visada padeda, su kuriomis gali tiesiog smagiai paplepėti ar pažaisti! Visą šventinį savaitgalį rengsime viktorinas, žaisime, šnekučiuosimės pokalbių kambaryje ...
O dabar keleto šaunių klubo narių nuomonė apie šį klubą:
Į klubą mane pakvietė viena iš vicių. Man jame patinka viskas negaliu nieko išskirti, nes šis klubas nuostabus. Aš sutariu su visom merginom šiame klube puikiai, nes jis labai draugiškas.
Man šį klubą pasiūlė draugė. Išėjome iš senesnio, nes jį buvo sunku išlaikyti, nebuvo linksma jame. Kai atėjau čia labai patiko ^^. Daugelis panelių draugiškos, malonios. Klubas yra laaabai aktyvus! Ir man labai patinka!
Į klubą atėjau kai su prezidente buvome tame pačiame vakarėlyje. Aš turėjau savo klubą, bet tiesiog negalėjau jo gerai prižiūrėti ir ieškojau kito. Prezidentė man pasiūlė savąjį ir man jis labai patiko, mečiau savo klubą ir po kelių dienų atėjau į .VIP CLUB. Prezidentė ir taip pat kitos narės yra malonios, yra ir įkyrių (nenoriu viešinti kas), klubas aktyvus ir man jis labai patinka.
Atėjau į šį klubą suprasdama, kad būsiu tiesiog naudinga narė safyrų prasme. Bet įstojusi pamačiau, kad visos čia nepaprastai draugiškos^^ Nuostabus klubas, jo prezidentė .JUSTĖ. yra puiki vadė :3 Man čia labai patinka, panelės visada padeda, ir jei reikia, gali patarti. Džiaugiuosi būdama šiame klube, ir nemanau, kad kada nors iš jo išeisiu :)
Mano nuomonė apie klubą yra labai gera. Kai įstojau į šį klubą galvojau kad bus neįdomu ir galvojau išeiti. Bet pagalvojau dar pabūti ir galvoju dar pasikeis ir klubas labai pasikeitė ir nuo šios akimirkos yra siame klube žiauriai faina būti:)
Tai tiek šiam kartui,
.JUSTĖ.