Super Kawaii Cute Cat Kaoani .VIP club.: Interviu su viceprezidente Felice! ♥ Mini Rage Face Happy Smiley

2017 m. rugsėjo 5 d., antradienis

Interviu su viceprezidente Felice! ♥

 
Sveiki ir vėl, mieli blog'o skaitytojai!

Su jumis sveikinuosi aš, Felicc, panelė, kuri visai neseniai prisijungė prie blog'o rašytojų. Šiandien, šią tikriausiai visiems nelengvą jau antrąją dieną mokykloje, nusprendžiau jums bent šiek tiek pakelti nuotaiką bei galbūt net padidinti Jūsų šypsenas dar vienu labai nuoširdžiu interviu iš ciklo "Interviu su aktyviausiomis VIP club narėmis!"
Šį kartą studijoje pas žurnalistę Felicc apsilankė panašaus vardo savininkė panelė Felice. Tai ne tik klubo viceprezidentė, ši mergina taip pat priklauso blog'o pildytųjų rateliui, o ir visoje kitoje klubo veikloje yra gana aktyvi panelė. Nedaugžodžiausiu, mat perskaitę interviu jūs taip pat pamatysite, kokia ji šauni!



 1. Kuomet prisijungei prie klubo, kokios buvo mintys apie jį pirmosiomis dienomis?

 Prie klubo prisijungiau kažkur rugpjūčio viduryje. Iš pirmo, kai dar nieko nepažinojau man klubas pasirodė neįdomus, bet kuomet pradėjau bendrauti su prezidente ir narėmis greitai susidraugavome ir tapome geromis draugėmis :)
2. Kokių pliusų turi klubas šiuo metu, tavo atžvilgiu?

Šiuo metu klubas turi daug pliusų, kuriuos pabandysiu išvardinti:
1. Aktyvi bei entuziastinga prezidentė, bei narės su viceprezidentėmis.
2. Aktyviai rašomas klubo blog'as.
3. Faktas, kad klubas sparčiai kyla į aukštumas ir narių renkasi vis daugiau ir daugiau.
4. Yra kelios safyrų aukotojos, viena iš jų esu ir aš  :)
5. Klubas turi jau 2 trofėjus, kas labai motyvuoja toliau dirbti ir stengtis dėl jo.
3. Kad jau užsiminei apie darbą klubo naudai, galbūt gali tiksliau apibūdinti savo veiklą, kuria stengiesi/stengsiesi "kelti klubą į aukštumas"? 

Na, bendradarbiaudama su prezidente stengiuosi aktyvinti nares ir skatinti jas keltis populiarumo statistikas. Šiam reikalui pradžią davė vieną mano kolegų, viceprezidentė Ariana Grande.
Dar pradėjau "į dienos šviesą" kelti ir mūsų klubo blog'ą. Smagu, kad atsiranda tiek naujų rašytojų, tiek skaitytojų :)
Karts nuo karto su .JUSTE. kviečiame klubus į dvikovas, kuriose kiekvieną kartą dalyvauja vis daugiau ir daugiau mūsų klubo narių, kas labai skatina mus eiti toliau :) 
4. Truputį asmeniškesnis klausimas - kiek laiko per dieną praleidi prie Superpanelės žaidimo ir kiek iš jo yra išnaudojama klubo veiklai? Ar tai netrukdo tavo asmeniniam gyvenimui?

Na, dabar, savaitgaliais ir per vasaros atostogas (jei niekur nevažiuoju ir nebūna suplanuoti jokie renginiai arba susitikimai) prabūnu prie kompiuterio be galo daug laiko - apie 10 valandų (su pertraukomis)  :)
Per visą tą laiką, beveik 7 valandas skiriu klubui, jo blog'ui, bei šiaip bendravimui, idėjoms bei jų įgyvendinimui, šiuo metu vykstančiam konkursui "Sostinės dienų įvaizdis 2017"  :)
O per mokslo metus, turbūt praleisiu apie 3-4 valandas "Superpanelėje"  :) 
5. Galbūt norėtum ką nors pasakyti, ką nors palinkėti klubo narėms bei galbūt dar klubo neturinčioms arba kitiems priklausančioms panelėms skaitytojoms?

Norėčiau pabaigoje pasakyti tik tiek - linkiu visoms atrasti tą klubą iš kurio nenorėtumėte išeiti, kurio fone visi kiti, kokie populiarūs jie bebūtų, klubai paprasčiausiai nublanktų. Noriu palinkėti sėkmės visoms panelėms siekiant savo tikslų žaidime, bei siekiant aukštumų gyvenime. Taipogi, kiek banalokai, palinkėsiu visoms pačių geriausių pažymių mokykloje ateinančiais mokslo metais, bei sėkmingos pirmosios mokslų dienos (toms, kurios gyvena Lietuvoje)
Visas labai stipriai apkabinu :)

Štai ir dar vienas, mano nuomone, pasisekęs interviu! Dar kartą didžiulį AČIŪ noriu tarti Felice, kuri paskyrė man bei tuo pačiu visiems Jums dalelę savo brangaus laiko ♥

Tikiuosi, jog šis interviu buvo naudingas ne tik "VIP club"  klubo narėms, taip dar labiau susipažįstant su savo sesute, tačiau ir visiems kitiems, kurie skaito tai nepriklausydami klubui. Vyliuosi, jog šis interviu ciklas jums parodys, koks nuostabus yra šis klubas, kaip ir visos jo narės.

O dabar jau atsijungiu bei skatinu jus taip pat dėti kompiuterius/išmaniuosius telefonus į šalį, nes taigi ryt į mokyklą!

Adiós, panelytės!
 

1 komentaras:

  1. Labai maloniai pabendravome :) Džiaugiuosi, kad turėjau progą su tavimi bendradarbiauti :) Felice

    AtsakytiPanaikinti