Sveikos mielosios klubietės! Šiandien norėčiau jums pranešti, jog jau tariamės dėl Kalėdinio fono (pagrindinio paveikslo) šiam blog'ui! Būtų labai smagu, jog šeštadienį (t.y. gruodžio 16 dieną) atrastumėte laiko pasišnekučiuoti klubo pokalbiuose. Surengtume kaip ir "mini susirinkimą" per kurį pasitartume apie įvairius mums šiuo metų laiku aktualius klausimus ir pasistengtume pataisyti visas kilusias spragas.
Jei nesunku, komentaruose galite pasiūlyti savų idėjų, kaip galėtume patobulinti sekantį, žiemiškąjį klubo paveikslą (taip pat galite parašyti man asmenine žinute žaidime, mielai atsakysiu į visus kilusius klausimus ir pasistengsiu įkomponuoti į kompoziciją jūsų idėjas)
Labai norėčiau išgirsti, kaip manote, kokios panelės turėtų būti įtrauktos į bendrąjį paveikslą? (šiuo metu jį sudaro kelios blog'o rašytojos, .JUSTĖ. Felice ir Felicc)
Apie visą tai pasikalbėsime klubo pokalbiuose šeštadienį, 17:00/17:30 valandą. (tai ne pokalbio trukmė, o jo pradžios variantai, kam kaip bus patogiau)
Labai visoms jums ačiū už bendradarbiavimą, bei brangų laiką, tą pačią žinutę siunčiu ir į klubo žinutes žaidime. Šilčiausi jums apkabinimai brangiosios, nesirkite :)
Felice atsijungia xxx
2017 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis
2017 m. lapkričio 24 d., penktadienis
Su jumis sveikinasi panelė Aristina!
Sveikutės,
Į mūsų klubą nesenai grįžo nuostabi panelė Aristina, ji labai nori prisidėti prie klubo blog'o, tad štai skelbiu jos mintis:
Sveikos paneles su Jumis čia aš ARISTINA noriu Jums pasakyti , kad niekados iš šio klubo neišeikiteee !!!!!
Nes as padariau vieną kartą šitą klaidą , bet daugiau ir nenorėčiau , nes aš šitame klube jaučiausi labai mylima, laiminga, džiugi...
Todėėl norėčiauuu Jus pasveikinti su artėjančiomisss šventėmiss!!!!!!!!
Nes as padariau vieną kartą šitą klaidą , bet daugiau ir nenorėčiau , nes aš šitame klube jaučiausi labai mylima, laiminga, džiugi...
Todėėl norėčiauuu Jus pasveikinti su artėjančiomisss šventėmiss!!!!!!!!
Pirmiausiai sveikinu prezidente , viceprezidentes, nares:)
na, ir nepamirštu mūsų blog'o lankytojų!
Sėkmės jums žaidime ir gyvenime, jei negaila, palikite komentarą:)
Tai tiek šiam kartui:)
2017 m. spalio 5 d., ketvirtadienis
Mokytojų dienos sveikinimas
Labas visoms mūsų blog'o skaitytojoms 😍
Vėl išaušo ta diena, kai kiemas pakvimpa puošniaisiais kardeliais, o mokykloje yra švenčiama MOKYTOJO DIENA! 💕 Aš ir visas šio klubo kolektyvas sveikiname visus Lietuvos mokytojus su jų profesine švente ir norime palinkėti jiems visko ko širdis geidžia! Na, cituojant garsiosios poetės žodžius, šiandien miškas pakvimpa karstelėjusiu šermukšnių saldumu, tad leiskime šiai šventei niekuomet nesibaigti. Kaip pasveikinote savo mokyklos mokytojus? Kurio dalyko mokytojas jums labiausiai patinka? Kaip atšventėte mokytojo dieną mokykloje? Jei nesunku, palikite komentarą 😘
Dar kartą linkime jums visoms gražaus spalio penktosios vakaro, bei turiningo rytojaus - penktadienio. Didelis jums dėkui :)
Daina vakarui praskaidrinti: INNA - Bad Boys
Felice atsijungia xxx
Vėl išaušo ta diena, kai kiemas pakvimpa puošniaisiais kardeliais, o mokykloje yra švenčiama MOKYTOJO DIENA! 💕 Aš ir visas šio klubo kolektyvas sveikiname visus Lietuvos mokytojus su jų profesine švente ir norime palinkėti jiems visko ko širdis geidžia! Na, cituojant garsiosios poetės žodžius, šiandien miškas pakvimpa karstelėjusiu šermukšnių saldumu, tad leiskime šiai šventei niekuomet nesibaigti. Kaip pasveikinote savo mokyklos mokytojus? Kurio dalyko mokytojas jums labiausiai patinka? Kaip atšventėte mokytojo dieną mokykloje? Jei nesunku, palikite komentarą 😘
Dar kartą linkime jums visoms gražaus spalio penktosios vakaro, bei turiningo rytojaus - penktadienio. Didelis jums dėkui :)
Daina vakarui praskaidrinti: INNA - Bad Boys
Felice atsijungia xxx
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)