Taigi, kaip jau žinote, prieš kelias savaites paskelbiau konkursą "Sostinės dienų įvaizdis 2017" kuriame dalyvauja iš tiesų mažai dalyvių, nes niekas paprasčiausiai nėra susidomėjęs tokiais prizais, kokie yra nurodyti taisyklėse. Būtų smagu, jei susisiektumėte su manimi (Viceprezidente Felice) asmeninėse žinutėse, dėl prizų papildymo. Gal kažkurios iš jūsų turės kokių nors idėjų, kokias galėtume įgyvendinti.
Toliau keliaujame prie kito reikalo, vėlgi dėl šio konkurso. Norėčiau VISŲ aktyvių viceprezidenčių, bei pačios prezidentės Justės skirti savo brangaus laiko ir, bent jau savaitgaliais pareklamuoti šį konkursą, kad atsirastų daugiau dalyvių, nes kaip sakiau, konkurse gali dalyvauti VISIŠKAI VISOS panelės žaidime. Labai norėčiau, jog komentarai būtų tvarkingi ir pačioms būtų ne gėda jų kelti. (Jei nemokate įkelti komentarų su spalvotu tekstu, paveikslėliais - kreipkitės pas mane į asmenines žinutes, visada maloniai padėsiu :) )
Norėčiau labai padėkoti visoms perskaičiusioms šį įrašą iki galo, bei prašau darbo dienomis kreiptis į mane tik šiomis valandomis:
Pirmadieniais: 15:00-17:00
Antradieniais: 15:00-16:00
Trečiadieniais: ------------
Ketvirtadieniais: 14:00-18:00
Penktadieniais: 14:00-22:00
Felice atsijungia xxx

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą