O štai ir keletas mūsų taisyklių ir žinoma, pareigų :)
Viceprezidente:
1. Palaikyk tvarką klube (kas būtų, jeigu dingtų tvarka?!)
2. Nepasitarusi su prezidente nepirk kiaušinių ir pomidorų.
3. Nepaklausus Justės nekviesk kitų klubų į dvikovas.
4. Padėk klubietėm visais gyvenimo atvejais ^.^
5. Per svaitę paaukok 4 smaragdus (dolerių nebūtina)
6. Jauskis kaip namie :)
7. Nekviesk į dvikovas klubiečių.
Nare:
1. Klausyk Justės ir vicių.
2. Per savaitę paaukok 5 smaragdus (dolerių nebūtina)
3. Jauskis kaip namie
4. Nekviesk į dvikovas klubiečių.
NEKVIESK KITŲ KLUBO NARIŲ Į DVIKOVAS
PER SAVAITĘ BŪTINA PASIKELTI STATISTIKAS BENT 3 VIENETAIS! (nesvarbu, kurias statistikas kelsi, svarbu, kad būtų 3 vienetai)
Pastaba: Viceprezidentės posto negalima nusipirkti, jį galima tik UŽSITARNAUTI ^.^
Smagios taisyklės. Džiugu, kad neįspaudžiate žaidėjų į griežtas sienas
AtsakytiPanaikintigros taisyklės
AtsakytiPanaikinti