Taigi, sveikos dar kartą!
Tikiuosi jau spėjote pastebėti, jog mūsų klubas pagaliau nušvito rudens spalvomis. Šiuo metų laiku varijuoja daugybė spalvų ir džiugina mūsų akis. Šis metų laikas visada man asocijavosi su niūrumu, liūdesiu, pykčiu, bet manau - šiais metais teks nuomonę pakeisti.
Jei sekate ne vien mūsų klubo blog'o, bet ir kitų klubų blog'ų naujienas, jau pastebėjote, kad beveik visi - pasipuošė puošniomis oranžinėmis, raudonomis, bei gelsvomis spalvomis. Mes sekėme jų pavyzdžiu ir taip pat "dekoravome" savo klubo dienoraštį.
Pagrindinis pradžios paveikslas yra taip pat įkeltas ir į šio klubo blog'o skiltį "Galerija"
Dėkoju visoms jums už dėmesį, jei nesunku - pakomentuokite savo nuomonę apie naująjį pradžios paveikslą mūsų klubo dienoraštyje, bus labai smagu išgirsti jūsų žodžius, tiek kritiką, tiek pagyrimus. Gražaus jums visoms vakaro ir produktyvaus rytojaus :)
Felice atsijungia xxx
Laba. Ar man vienai neleidžia prisijungti prie MA? Suvedus teisingus duomenis MA nuveda į tarptautinę versiją?
AtsakytiPanaikintiKlubo narė Mac.
Sveika, gal taip atsitiko tik trumpam, nes nepavyko pakrauti serverio. Po kiek laiko taip tikrai neturėtų atsitikti :)
PanaikintiPalauk 10-15 minučių kol išjungusi kompiuterį arba nuveik kažką kitko, nes taip gali atsitikti, dėl techninių nesklandumų ir panašių atvejų. Ar dabar jau pavyko prisijungti?