Sveikutės,
Jau baigiantis gegužės mėnesiui, baigėsi ir šio mėnesio Stilingiausios panelės rinkimai. Tikriausiai visos nekantraujate sužinoti, kas gi ja tapo;)
Ketvirtąjai konkurso temai pavadinimu ,,Atgal į vaikystę" taip pat sulaukiau labai daug nuotraukų, išrinkau tris geriausias:
Aureja5
Taip pat ..DEIMANTE.. ir Rūta9, labai atsiprašau, jų atsiųstos nuotraukos man neišsisaugojo, kadangi kompiuteris buvo sugedęs, bet atsimenu, kad buvau atrinkusi jas kaip gražiausias.
Na, o dabar susumuoti panelių balai:
sisilija- 5 balai ( iš užužpraeito etapo + 5 balai)
Aureja5 - 15 balų (iš užpraeito etapo- 5 balai ,praeito +5 ir iš šio 5)
Gblair - 10 balų( iš užpraeito etapo +5 balai ir iš praeito 5 )
Rūta9 - 26 balai( iš užpraeito etapo + 5 balai, iš praeito 5+ 1 balas už teisingą atsakymą į mano užduotą klausimą + 5 balai iš šio etapo+ 10 balų už atsakymus į mano užduotus klausimus )
..DEIMANTE..- 17 balų (iš praeito etapo + 5 balai, iš šio etapo 5 balai+ 3 balai už tai, kad pirmoji atsakė į mano užduotą klausimą+4 balai už atsakymus į mano užduotus klausimus )
.Melakur.- 9 balai (už atsakymą į mano užduotus klausimus)
Taigi, nugalėtoja tampa Rūta9!
Labai dėkoju visoms dalyvavusioms panelėms, joms keliauja maxiukai šiandien, o su nugalėtoja dėl prizo tarsimės asmeniškai;) Ji galės nemokėti klubo mokesčio mėnesį arba balsuosiu už ją kasdien visuose podiumuose.
Dabar keletas šios stilingos panelės derinukų:
Rūtele, esi nuostabi♥
Tai tiek šiam kartui, .JUSTĖ.












