Sveikutės!
Šiandien sveikinuosi su kitokio tipo įrašu- tai bus interviu su labai daug pasiekusia šiame žaidime panele AKVILYTĖS, ji yra žaidimo gidė ir be to yra labai miela ir draugiška panelė, kuri mielai sutiko atsakyti į keletą mano klausimukų:)

1. Prieš kiek laiko ir kaip pradėjai žaisti šį žaidimą?
Žaidimą žaisti pradėjau prieš apytiksliai keturis metus, paklausiusi draugės, tačiau tada dar buvo senoji žaidimo versija, kuri manęs nežavėjo. Padariau maždaug metų pertrauką. Rimtai žaidžiu apie du su puse metų. Taip susidomėjau žaidimu, kad net nesiruošiu jo palikti.-
2. Kaip nusprendei tapti žaidimo gide?
-Na, pamačiusi administracijos žinutę pagalvojau, jog tai būtų lyg mažos svajonės išsipildymas - visad norėjau kažkaip prisijungti prie žaidimo komandos, o tai buvo puiki galimybė tai padaryti. Reikalavimus atitikau, tiek lygių, tiek charakteristikos. Kadangi esu toks žmogus, kuris stengiasi nepraleisti net mažiausios pasitaikiusios progos, ėmiau ir nusiunčiau laišką. Ir... buvau atrinkta
3. Ar daug sulauki įkyrių klausimų būdama gide? Kokie yra dažniausiai užduodami klausimai?
Prieš siųsdama savo motyvacinį laišką žinojau, ko imuosi, puikiai supratau, kad teks atsakyti ir į svarbius klausimus ir į, švelniai tariant, ne tokius svarbius. Dažniausias klausimas, mano nuostabai, yra: ,,Kaip įkelti nuotrauką į komentarus/žinutes?" Žemesnio lygio panelės yra pagavusios ,,nupirk man safyrų" tendenciją. Iš pradžių atrašydavau tiesiog NE, o kai pamačiau, jog ir toliau yra įkyriai lendama, nebesivarginu - tiesiog ignoruoju.
4. Kiek žinau esi susižadėjusi, pamenu kai dalyvavau Tavo sužadėtuvių vakarėlyje 2016 metų gruodį:)Tad man, kaip ir manau visoms dar nesurengusioms sužadėtuvių panelėms, būtų labai įdomu sužinoti, kokie prisiminimai tau iš vakarėlio ir ar buvo sunku jį surengti?
-Šventę rengdama stengiausi per daug neišlaidauti, o tai, žinoma, pridėjo daugiau laiko, tačiau nepaisant to prisiminimai iš vakarėlio tik geriausi
5. Kas Tau šiame žaidime labiausiai patinka? Ką galbūt norėtum pakeisti ar patobulinti?
-Žaidime man labiausiai patinka tai, kad aktyviai keičiamos naujomis/atsiranda naujos akcijos, kolekcijos, kuriamos šukuosenos, nauji veido bruožai
Na, o kas liečia patobulinimus - visad yra kur augti, ką keisti ir kur tobulėti. Taip ir čia. Labiausiai laukiu vestuvių atsiradimo, tik gaila, jog lietuviškosios versijos žaidėjų nuomonių nebuvo klausiama prieš kuriant vestuves, tai mane nuvylė.
6. Kokie tavo tikslai ateityje? Ko žadi siekti?
Apie savo ateitį žaidime, atvirai pasakius, nenoriu galvoti labai toli į priekį. Žaidimas man yra laiko praleidimo, atsipalaidavimo ar tiesiog užsimiršimo būdas. Podiumų siekti kol kas neturiu didelio noro, tačiau niekad nežinau, kaip bus vėliau. Žinau tik tai, jog būsiu ir žaisiu čia tol, kol tai teiks man malonumą.
7. Ar žaisdama šį žaidimą susiradai daug draugų ar pažįstamų ?
Susiradau kelias geras pažįstamas, su kuriomis kartas nuo karto pasiplepame, draugų - ne. Žodis draugas man reiškia labai daug, tad - ne.
Tikiuosi, kad jums patiko, dabar galėsite laukti daugiau tokio tipo įrašų su žymesnėmis Mados Arenos merginomis! Komentaruose galite rašyti su kuo jums būtų įdomu paskaityti interviu:)
.JUSTĖ.
Labai šaunus įrašas ir ypač malonu, kad įkėlei mano darytą nuotrauką :) Klausimai labai objektyvūs ir konkretūs, tad manau, nėra prie ko prikibti. - apkabinu, Felice ♥
AtsakytiPanaikintiDėkoju, Felice!
AtsakytiPanaikintiNuostabus interviu, .JUSTE.! Labai šaunu, jog jam paskyrei savo laiko, taip dar labiau mus supažindindama su šia tikrai malonia panele :) Klausimai labai taiklūs, tikriausiai taiklesnių ir nebūtų galima sugalvoti, visi tikrai labai tiko.
AtsakytiPanaikintiAll the love, Felicc
Labai fainas ir gražus interviu smagu tiesiog skaityti:) lauksiu daugiau interviu
AtsakytiPanaikintiLabai fainas ir gražus interviu smagu tiesiog skaityti:) lauksiu daugiau interviu
AtsakytiPanaikintiLabai gražus ir fainas interviu, šaunulė tu .JUSTE. smagu skaityti buvo lauksiu daugiau interviu ..DEIMANTE..
AtsakytiPanaikintiLabai gražus ir fainas interviu, šaunulė tu .JUSTE. smagu skaityti buvo lauksiu daugiau interviu ..DEIMANTE..
AtsakytiPanaikintiLabai smagus ir gražus interviu:) ŠAUNUOLĖ tu .JUSTE. lauksiu daugiau tokiu interviu nes smagu skaityti
AtsakytiPanaikinti..DEIMANTE..
Labai smagus ir gražus interviu:) ŠAUNUOLĖ tu .JUSTE. lauksiu daugiau tokiu interviu nes smagu skaityti
AtsakytiPanaikinti..DEIMANTE..
Puikus įrašas, malonus bendravimas, ačiū už tavo laiką ir norą bendrauti su manimi, Juste.
AtsakytiPanaikintiSėkmės Jūsų klubui.
Pagarbiai,
AKVILYTĖS
Buvo malonu su tavimi bendradarbiauti, Juste. Džiugu, jog skyrei savo laiko ir turėjai noro su manimi pabendrauti! Manau, jog turime išties puikų rezultatą:)
AtsakytiPanaikintiLinkiu didelės sėkmės Jūsų klubui.
Su šiltais linkėjimais,
AKVILYTĖS
Buvo malonu su tavimi bendradarbiauti, Juste. Džiugu, jog skyrei savo laiko ir turėjai noro su manimi pabendrauti! Manau, jog turime išties puikų rezultatą:)
AtsakytiPanaikintiLinkiu didelės sėkmės Jūsų klubui.
Su šiltais linkėjimais,
AKVILYTĖS