Super Kawaii Cute Cat Kaoani .VIP club.: Nauja blogo rašytoja ir nuotrauka klubo blogui. Mini Rage Face Happy Smiley

2017 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis

Nauja blogo rašytoja ir nuotrauka klubo blogui.

Sveikutės! Čia su jumis sveikinuosi aš Felice - naujoji .VIP CLUB. blogo rašytoja :) Padėsiu šio klubo prezidentei, bei mano gerai draugei su šiuo blogu. Taigi, jei norite peržvelgti mano veiklą, turiu savo asmeninį blogą, kuriame rašau apie įvairias įdomybes, susijusias su nuotraukų redagavimu, bei "fotošopinimu" Jį peržvelgti galite paspaudę čia  Be to, kaip žinote su šio klubo prezidente .JUSTĖ. esame sutarusios dėl mūsų klubo narių bendros nuotraukos kūrimo. Visų klubo narių paprašėme apsirengti rožiniais/rausvais rūbeliais, nesvarbu kas tai - kelnės, švarkelis, sijonas ar suknelė, gal netgi mažas šuniukas arba stilingas telefonas rankose, bet tai turi būti rožinės spalvos. Mes esame įsitikinusios, jog jūs - kūrybingos ir stiliaus jausmą turinčios panelės, todėl tikrai sugebėsite apsirengti taip, kad merginos iš kitų klubų atėjusios sakytų:
- Tikrai wow, pats stilingiausias klubas kokį esu mačiusi -
Tos merginos kurios dar neatsiuntėte savo nuotraukų - skubėkite jas siųsti pirmą prezidentei į asmenines žinutes, o po to, jei tiks, man (panelei Felice) taipogi, į asmenines žinutes :) Tai dar ne viskas! Mūsų nuostabioji prezidentė pažadėjo, kad, jei atsiųsite nuotrauką - gausite +5 balus aktyviausios panelės rinkimuose! Būkite geriausios, parodykite viską, ką juodai dienai esate paslėpusios savo drabužinėse ir gaukite +5 balus savo naudai :)

Nuotrauką redaguoti norėčiau pradėti nuo ketvirtadienio arba galiausiai - nuo penktadienio. Žinau, kad vasaros atostogų dar šiek tiek liko ir ne kiekviena norėtų visą dieną tūnoti prie kompiuterio ekrano, bet pasistenkite - klubo naudai :) Galiausiai turiu idėją tų nuotraukas, kurios jų visai neatsiuntė paimti iš jų pačių galerijų, todėl, bet kokiu atveju būsite nuotraukoje, nebent pačios asmeniškai, dėl kažkokių priežasčių nenorėtumėte, tokiu atveju turėtumėte susisiekti su manimi arba su prezidente .JUSTĖ. :)


Labai jus visas myliu ir laukiu jūsų stilingų derinukų savo pašto dėžutėje :)
Felice atsijungia xxx

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą