Sveikos, brangenybės!
Duris atvėrė laikina parduotuvė Rudens "Pozuok stilingai".
Ilgai laukėme naujos kolekcijos, ir štai ji! Iš pradžių maniau, kad neteks džiaugtis įstabiais pirkiniais (tai mano nuomonė), bet apsirikau... Kainos išties įkandamos ir mielai susišlaviau pusę kolekcijos drabužių. :D Štai kolekcija:
O dabar apie drabužėlius. Kaip ir visada kas gražiausia - už safyrus, bet bent jau aš nepatingėjau pasakičiuoti mėlynųjų akmenėlių, dėl tokių grožybių. :) Kolekcijoje tikrai yra iš ko rinktis. Rasime plėšytų džinsų (man paliko didelį įspūdį), prabangių paltukų, elegantiškų batelių ir daug niekučių. ^^ Daugiau neturiu ką pasakyt. :D Manau, kad pats laikas dar kartelį nubėgti į parduotuvę ir pasirausti lentynose. Sėkmės beieškant tinkančių ir patinkančių rūbelių. ;)
Iki kito karto! Myliu :3
Tautytėxxx
Tautytėxxx


Komentarų nėra:
Rašyti komentarą