Štai ir vėl Jums rašau, mielosios!
Šiandien gavome naują aksesuarą iš MA kūrėjų.
Ji dovanota Vaikino dienos proga. Dovana kiek keistoka, tačiau tikrai pravartu ją turėti drabužinėje. Juk nežinia, kada prireiks. :) Daugiau neturiu ką ir pasakyti. Iki kito karto!
Tautytėxxx :3

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą