Super Kawaii Cute Cat Kaoani .VIP club.: Pranešimas dėl naujojo pagrindinio paveikslo klubo blog'ui Mini Rage Face Happy Smiley

2017 m. gruodžio 14 d., ketvirtadienis

Pranešimas dėl naujojo pagrindinio paveikslo klubo blog'ui

Sveikos mielosios klubietės! Šiandien norėčiau jums pranešti, jog jau tariamės dėl Kalėdinio fono (pagrindinio paveikslo) šiam blog'ui! Būtų labai smagu, jog šeštadienį (t.y. gruodžio 16 dieną) atrastumėte laiko pasišnekučiuoti klubo pokalbiuose. Surengtume kaip ir "mini susirinkimą" per kurį pasitartume apie įvairius mums šiuo metų laiku aktualius klausimus ir pasistengtume pataisyti visas kilusias spragas.
Jei nesunku, komentaruose galite pasiūlyti savų idėjų, kaip galėtume patobulinti sekantį, žiemiškąjį klubo paveikslą (taip pat galite parašyti man asmenine žinute žaidime, mielai atsakysiu į visus kilusius klausimus ir pasistengsiu įkomponuoti į kompoziciją jūsų idėjas)
Labai norėčiau išgirsti, kaip manote, kokios panelės turėtų būti įtrauktos į bendrąjį paveikslą? (šiuo metu jį sudaro kelios blog'o rašytojos, .JUSTĖ. Felice ir Felicc)

Apie visą tai pasikalbėsime klubo pokalbiuose šeštadienį, 17:00/17:30 valandą. (tai ne pokalbio trukmė, o jo pradžios variantai, kam kaip bus patogiau)
Labai visoms jums ačiū už bendradarbiavimą, bei brangų laiką, tą pačią žinutę siunčiu ir į klubo žinutes žaidime. Šilčiausi jums apkabinimai brangiosios, nesirkite :)
Felice atsijungia xxx

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą