Vėl išaušo ta diena, kai kiemas pakvimpa puošniaisiais kardeliais, o mokykloje yra švenčiama MOKYTOJO DIENA! 💕 Aš ir visas šio klubo kolektyvas sveikiname visus Lietuvos mokytojus su jų profesine švente ir norime palinkėti jiems visko ko širdis geidžia! Na, cituojant garsiosios poetės žodžius, šiandien miškas pakvimpa karstelėjusiu šermukšnių saldumu, tad leiskime šiai šventei niekuomet nesibaigti. Kaip pasveikinote savo mokyklos mokytojus? Kurio dalyko mokytojas jums labiausiai patinka? Kaip atšventėte mokytojo dieną mokykloje? Jei nesunku, palikite komentarą 😘
Dar kartą linkime jums visoms gražaus spalio penktosios vakaro, bei turiningo rytojaus - penktadienio. Didelis jums dėkui :)
Daina vakarui praskaidrinti: INNA - Bad Boys
Felice atsijungia xxx
Labai gražus ir mielas pasveiknimas, mūsų darbščioji Felice vėl labai pasistengė:)
AtsakytiPanaikintiMes su klase vykome į ekskursiją tą dieną, padovanojau kelioms mokytojoms po puokštę gėlių:) Na, o mano pati mylimiausia yra lietuvių mokytoja, dėl jos bus labai gaila palikti šią mokyklą ir eiti į gimnaziją!
Ačiū labai, o štai mūsų mieloji Justė vėl dalina savo širdelę komentaruose, dėkoju brangute ❤
PanaikintiNors man dar daug, kol paliksiu savo esamą mokyklą, bet mano mėgstamiausia mokytoja yra taip pat lietuvių :)
Labai smagu, jog buvote ekskursijoje, štai mes joje nebuvome, bet vis vien puikiai praleidome laiką, vyko daug renginių, bei projektų ❤
Didžiausi apkabinimai, bei linkėjimai - Felice