Sveikutės,
nuo šiol kiekvieną mėnesį rinksiu stilingiausią panelę, ja taps mėnesio bėgyje daugiausiai taškų surinkusi panelė.
Mėnesio pradžioje buvo pirmoji užduotis: atsiųsti man pavasario įkėptą derinį. Išrinkau 2 paneles, kurių nuotraukos man patiko labiausiai:
Sisilija
-MARGO-
Taigi labai dėkoju už atsiųstas nuotraukas visoms klubo panelėms, išrinkau tik gražiausiai apsirengusias ir atspindėjusias temą, šios panelės gaus po 5 balus. Sveikinu!
Tačiau dar tikrai yra laiko pasitempti ir kitoms panelėms, galite tapti stilingiausia mėnesio panele!
.JUSTĖ.


Komentarų nėra:
Rašyti komentarą