Štai ir vėl sveikinuosi su Jumis! :D😂
Atsirado naujas žaidimas "Mados dienoraščiai". Jis pakartotas, t.y. mes jį jau žaidėme. Tai - dėžės tipas. Gaila, kad norint laimėti reikia naudoti mėlynuosius safyrus. :( Na,o dabar tai, ką galime laimėti. ^^
Profilio fonas:
Pirmoji apranga:
Apranga tikrai graži. Ypač man patinka tie batai ir suknelė. Atrodo labai elegantiškai! ^^
Antroji apranga:
Šis derinys gal kiek per senoviškas, bet tikrai erta jį turėti. Kažin, gal kada prireiks.:)
Štai ir viskas! Iki susitikimo kitame įraše. ^^
Tautytėxxx





Komentarų nėra:
Rašyti komentarą